Sitio Do Casarao Pra Cop 30 Villa
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
Az 1 hálószobás Sitio Do Casarao Pra Cop 30 Villa Ananindeua legfeljebb 10 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
A Joao Pilatos Island autóval 10 percre, míg az Assembleia de Deus church körülbelül 3 km-re található az Ananindeua városi nyaraló területétől.
- Repülőterek
- Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repuloter16 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Sitio Do Casarao Pra Cop 30 Villa kínálatából?
Igen, a Sitio Do Casarao Pra Cop 30 Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Sitio Do Casarao Pra Cop 30 Villa?
A Sitio Do Casarao Pra Cop 30 Villa kapacitása 10 főig terjed. - ❓
A nyaraló biztosít konyhát?
A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Sitio Do Casarao Pra Cop 30 Villa vendégei vagyunk?
Ananindeua nevezetességei közé tartozik a Seringal Park Museum és a Joao Pilatos Island, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a Sitio Do Casarao Pra Cop 30 Villa területétől. Ezenkívül az Assembleia de Deus church (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.